Něco o mě .

Vystudovala jsem SŠ, ukončila maturitou a od převratu se věnuji práci s lidmi.

Tuto práci musí člověk " milovat" , jinak je to hodně těžké.  Prošla jsem odvětvím veškerého pojištění, bankovních hypoték ,

oddlužením , nabízela jsme půjčky různých společností  a zůstala u hypoték nebankovních a půjček co lidem pomáhají sjednotit jiné. Hledala jsem společnosti, které fungují a není třeba se jich obávat . A našla jsem takové, se kterými pracuji už mnoho let a ke vší spokojenosti. 

Co provede banka, pokud nemáte na splátku ? Ačkoliv jste do poslední chvíle klientem VIP, pokud splácíte, při prvním škobrtnutí a nemusí to být úmyslné,  vás zařadí mezi " odpad" , kde se s vámi ani nebudou bavit , natož aby vám pomohli. Úvěr prodají, nebo dají k exekuci a mají vystaráno.

Nebankovní společnost se s vámi domluví, pokud i vy máte zájem situaci řešit . Proto já mám raději tyto společnosti i když se jich mnoho klientů bojí. Je to škoda, protože by se dalo pomoci hodně lidem , jen chtít situaci řešit.

Patřím ještě mezi " hrstku " poctivých, co nelžou a nesnaží se klienta za každou cenu získat. Klient je svéprávný člověk, sám rozhoduje.  Zde se však bát nemusí  a pokud mi dá svou důvěru, udělám vše pro to aby spokojen byl a vyřešil vše co je třeba . Pokud se rozhodne pro jiné řešení, jen dávám varování , pokud i přes toto se vydá jinou cestou, pak nese i následky , a mnohdy už není cesty zpět.

Spolupráce je o vzájemné důvěře, nabízím zkušenosti a to je nejlepší škola , vyřešila jsem za léta své práce spoustu nešťastníků, co si mysleli, že pomoc už neexistuje . Dnes už nemají bezesné noci a žijí spokojeně.

Zázraky neumím, ale snažím se pomoci , pokud pomoc existuje . 

Jsme na facebooku :-)

 

Kontaktujte nás
Certifikát
PAPOUŠKOVÁ ZDENA - KONSOLIDACE, ODDLUŽENÍ, HYPOTÉKY - netfirmy.czHypotéky a hypoteční úvěry - netfirmy.cz
Může se hodit!!!

A NĚCO NAVÍC - odkaz zde

Poptejte co potřebujete.

Pomáháme po celé ČR

  • Ráj finanční pomoci
  • Hypotéka-oddlužení
  • Hypopůjčka-oddlužení
  • Finanční pohotovost
  • Pomoc v pravou chvíli
  • Úvěry-půjčky-oddlužení

Řešíme především předluženost, a to jak na nemovitosti již zmíněnou nebankovní hypotékou, tak předluženost klientů bez nemovitého majetku tzv. oddlužením. Neslibujeme nemožné, neumíme zázraky, ale přesto jsme již mnoha lidem, kteří k nám měli důvěru, pomohli v nelehké životní situaci. A pomůžeme i Vám.