Muže se hodit

Co může zaujmout i Vás .

 Cuketa a její využití :

 Já používám cuketu na bramboráky, kde nahradím polovinu brambor nastrouhanou cuketou - bramboráky jsou měkké a moc dobré.

 A druhé využití jsou chlupaté knedlíky , kdy dám opět polovinu syrových brambor a cuketu, zde je třeba slít část vody, abyste nemuseli

zbytečně přidávat mouku. Ani nepoznáte, že to nejsou 100% chlupáče z brambor , jsou totiž vynikající. Zkuste, litovat nebudete.

 

T - mobile -Levné volání - cena 400,- Kč - neomezeně , možnost internetu 

napište si o podmínky 

 

 Trápí vás v domku mravenci ? Zkuste osloupaný česnek, věřte nebo ne, nevoní jim to a jdou " otravovat" asi k sousedům. 

 

  http://andelskapani.cz/index.php/kalendar-akci/details/49-leceni-s-andely

  tato stránka vám může pomoci zrelaxovat- vždy  v den úplňku a novoluní se koná tzv. léčení s Anděly.

  ve 20.00 hodin se objeví obrázek, který vás při jeho pozorování nabije energiií a zbaví stresu. celé to trvá

  pouze 10 minut . Věřte že to opravdu funguje a že si nemusíte připadat jako blázen.

 No zkuste a uvidíte , je to jen energie, kterou vnímáte přes obrázek a ta je pro vás důležitá. 

 A jeden vtípek :

Pacient je na příjmu v blázinci, aby lékař zjistil jak velký blázen to je , zavede ho k vaně plné vody, dá mu lžíci a kýbl a

že prý má vanu vyprázdnit . Pacient ale řekne , aháá blázen by to nosil ve lžíci, ale já bych si na to vzal kýbl, že je to tak ?

Ne povídá doktor, ten kdo blázen není, vytáhne z vany špunt . Jaký chcete pokoj ? S balkonem, nebo bez ??

 Jak na dobrou náladu ?

Až ráno vstanete, zamyslete se nad tím, jaký chcete mít den? Zda špatný , nebo dobrý , vyberte druhou možnost.

Nezapínejte hned po ránu televizi, ani nečtěte noviny , bez všech těch katastrof  se žít dá. Usmějte se na každého, koho

potkáte a nenechte si nikým náladu zkazit. Pokud máte nějaké problémy , zamyslete se nad tím, zda jsou řešitelné, pokud

ano , přestávají být problémem . Pokud ne a nemůžete s tím nic dělat, pak to pusťte z hlavy, jen by vás to trápilo.

Takže jak zítra ? Možná bude pršet, foukat a bude zima, ale pamatujte že s smiley lze vše překonat a cítit se skvěle.

 Spálenina :

V kuchyni není nouze o spáleniny , vyndaváte pečené kuřátko, nebo kachničku a pekáč je rozpálený, stačí špatně uchopit a je o zábavu postaráno. Co pomůže aby se naudělal puchýř a spálenina vás netrápila několik dní ?

Je to obyčejná hladká mouka . Pokud se spálíte ihned spáleninu posypte hladkou moukou. Možná to zní neuvěřitelně, ale dělá to zázraky, nejen že se puchýře nevytvoří, ale spálenina přestane bolet a jako by nebyla . Vyzkoušejte, nejjednodušší bývá neujúčinnější.Mě se také tyto " úrazy " nevyhýbají, takže mohu potvrdit na vlastní zkušenost, že to 100% funguje.

 Ještě jednou klíšťata :

  Rada od myslivce , obyčejný fenykl , celý nebo drcený v hadrovém sáčku , noste jej s sebou v kapse pokud jdete do lesa.

  Prý zabírá lépe jak cokoliv jiného, uvázat k obojku můžete i pejskům , je to levné, jednoduché a účinné.

   Výklad karet:

  Věříte na kouzelnou moc karet? Toužíte se zeptat na svůj osud, nebo jen na cestu jakou se vydat ?

  Paní Ivana Ester Šúrová nabízí výklad karet  , schůzku si lze sjednat telefonem na č. 602 326 136 .

  Tato paní se neplete, karty jsou však vodítkem jakým směrem se vydat , ne návodem na život.

   Masáže až do domu:

   Pod stejným telefonním číslem lze sjednat masáže, relaxační, harmonizující a přímo u vás doma., pokud jste alespoň dva zájemci.

   Přibrali jste přes vánoce ?

  Zkuste jednoduchý recept - jezte 5x   až 6x denně po malých dávkách. Tělo pak nebude  strádat a nebudesi tvořit zásoby ve formě

  tuku. Samozřejmě vynechte sladkosti a tučná jídla .

Analfabet:

je člověk,který neumí vyčíst z knihy života zákon lásky.Který neumí psát do svého srdce slova radosti.

A který neumí počítat štěstí jinak, než na koruny.

Vychytávky v kuchyni:

Křupavý bramborák můžete mít, pokud přidáte do těsta trochu ovesných vloček, nejen, že budou zdravější, ale krásně křupavé.

Na pečené maso můžeme použít pár kapek alkoholu, bude pak měkčí. Stejně tak můžeme upravit maso na řízky, dvě hodiny před pečením je potřeme trochou Brandy. Hotové řízky budou pak měkké a voňavé.

Srazil se vám krém při přípravě dortu? Není třeba vyrábět nový, sražený malinko nahřejte nad parou a znova vyšlehejte. 

 

Nesmíš se klaněti, zlatému teleti.

Mít správný poměr k penězům-to je důležitý předpoklad naší životní spokojenosti.Nesmíme peníze zbožňovat, nesmíme jimi také pohrdat! Peníze nám musí sloužit, nikoli poroučet.A žádné peníze světa nestojí za to, abychom pro ně ztráceli  zdraví, svobodu a čest!

A opět jeden vtípek : Zvoní zvonek, zeť jde otevřít a ve dveřích stojí tchyně . Jéé maminko, přijela jste na návštěvu? A na jak dlouho? .... Ale než Vás chlapče omrzím , odpoví tchyně.  A to si nedáte ani kafe ?????

 Francovka : Každý zná určitě Francovku a její využití na bolavé klouby, jako desinfekci po štípnutí, při bolesti zubů  atd. Ale možná nevíte, že ji lze využít i na vyčištění vodovodní baterie, kde na hadřík nakápnete francovku , vyčistíte a baterie se bude lesknout jako nová. Lze ji využít i na čištění žaluzií, na hadřík opět nakapat a čistit. Při praní košil občas zůstává tmavý pruh na límečku, opět poslouží francovka , potřete límec ráno , než se obléknete francovkou, límec se nebude špinit a vám to bude navíc příjemné.Francovku lze využít i na špinavý telefon, nejen že jej vyčistíte, ale zároveň desinfikujete. Na oblečení lze Francovkou čistit i skvrny od inkoustu, nebo po fixech, opět stačí potřít, nebo na chvíli namočit a klasicky vyprat.

 Jsem žena:  Nepotřebuji alkohol, abych se ztrapnila. To zvládnu i bez něj! Nejsem náladová,jsem jen "emočně flexibilní". Nemám žádná kila navíc. Jsem jen prostorově výraznější a také nejsem líná se najíst. Nechci vypadat jako , některé otapetované kosti.Odpouštět a zapomínat? To tak dobře nejde, nejsem ani Ježíš, ani nemám dostatečně rozvinutého Alzheimera.

My ženy, jsme Andělé, pokud nám někdo zlomí křídla, klidně letíme dál, třeba na koštěti. Jsme totiž flexibilní. Na mém náhrobku bude nápis: Co tak blbě koukáš? To víš , že bych se raději válela na pláži.

Rychlý moučník: Hotovo za pár minut. Do mísy smíchejte- dva hrnky polohrubé mouky, hrnek cukru, jedno vajíčko, půl hrnku oleje a půl hrnku mléka, prášek do pečiva. Do těsta můžete nakrájet ovoce,kousky čokolády, oříšky - fantazii se meze nekladou. Těsto lze dát do bábovky, dortové formy, či na plech. Po upečení pocukrovat, nebo polít čokoládou. Rychlé, jednoduché a dobré.

Vtip: Ppaane, dookktorre, jjjá ppootřřebuju, přřesttat kkkoooktat. A proč, ptá se doktor. Nnoo jjjá prraacuuju veee sllepiiičárně a rráno vollám pi pii,pi a pět tissic sslleppiiic vyllítnee veen. a veččer řiikaam kša , kša ,taak zalezoou a jedna zůůůsttane vždy venku a taak ji řeknnuu ty sllepice jednna pipipi- tomá,  no a a všechny zas vyvyletěj. 

Pravda, kterou "přehlížíme"

Lidé obětují zdraví, aby vydělali peníze,potom obětují peníze , aby znovu získali zdraví,potom jsou tak znepokojeni minulostí a budoucností, že si neužívají přítomnosti a....... tak nežijí ani v přítomnosti,ani v budoucnosti.Žijí tak, jakoby neměli nikdy zemřít a potom zemřou , bez toho, aby předtím žili.

Upečte si o víkendu : Povidlová bábovka. Co potřebujeme: čtyři vejce, dvěl lžíce švestkových povidel,15dkg.másla,10dkg. cukru,16dkg.polohrubé mouky, vanilkový cukr a půl prášku do pečiva.Z másla , povidel a cukru vyšlehejte krém, do něj přidejte sníh z bílků a mouku s práškem do pečiva. Lze vylepšit i nasekanými ořechy. Řádne vymažte formu na bábovku , pečte v troubě asi půl odiny.Po upečení nechte  deset minut stát a  teprve vyklopte. Příprava je rychlá a bábovka chutná báječně. Uvařte  si kávu a nechte si chutnat.

Prostředky na klíšťata- levně:   Je léto a s ním i obavy před parazity, jako jsou klíšťata. Na některé nemoci, které způsobují se můžete dát očkovat, ale co ostatní? I Borelioza, je nemoc, která se těžko pozná a někdy může být pozdě. Proto je nejlépe se chránit  a zabránit tomu, aby  vás klíšťata brala jako potravní řetězec. Co lze udělat ? Kupte v lékárně dvě věci , vitamin B- komplex a francovku tzv. Lesanu. První z uvedených pravidelně pojídejte, protože vitamin B  klíšťatům " nechutná". A do Lesany přidejte koření hřebíček, nechte týden uležet a pak přelijte do rozstřikovače. Půjdete-li do lesa, mějte jej s sebou a postříkejte jím oblečení . Samozřejmě po procházce lesem se doma osprchujte a prohlédněte , zda přece jen domů s vámi , nějaký ten parazit nepřišel. Nic není 100% a tak je třeba udělat vše pro to, abyste se vyhnuli zbytečným problémům.

 

 

 

Jsme na facebooku :-)

 

Kontaktujte nás
Certifikát
PAPOUŠKOVÁ ZDENA - KONSOLIDACE, ODDLUŽENÍ, HYPOTÉKY - netfirmy.czHypotéky a hypoteční úvěry - netfirmy.cz
Může se hodit!!!

A NĚCO NAVÍC - odkaz zde

Poptejte co potřebujete.

Pomáháme po celé ČR

  • Ráj finanční pomoci
  • Hypotéka-oddlužení
  • Hypopůjčka-oddlužení
  • Finanční pohotovost
  • Pomoc v pravou chvíli
  • Úvěry-půjčky-oddlužení

Řešíme především předluženost, a to jak na nemovitosti již zmíněnou nebankovní hypotékou, tak předluženost klientů bez nemovitého majetku tzv. oddlužením. Neslibujeme nemožné, neumíme zázraky, ale přesto jsme již mnoha lidem, kteří k nám měli důvěru, pomohli v nelehké životní situaci. A pomůžeme i Vám.